כיועצת עסקית למקצועות הנדל"ן הכנתי עבורכם רשימת הרצאות למינוף העסק שלכם כל הרצאה נמשכת כשעה וחצי, ובמהלך ההרצאה אני משתפת אתכם ונותנת מענה לדילמות ושאלות. מעבר לרשימת ההרצאות קיימת אפשרות של בנית הרצאה ייחודית עבורכם על פי דרישה.

הרצאות :

רגע לפני שמשקיעים בנדלן - קטע מההרצאה

איך תודעה עסקית משפרת את התוצאות בעסק?

תודעה עסקית מובילה אותי לשאלה מה ההבדל בין שכיר ועצמאי? שכיר מגיע לעבודה בשעה מסוימת עוזב בשעה אחרת כפוף לבוס שלו ( גם אם יש לו כפיפים מתחתיו) ומבצע את העבודה על פי הנחיות. עצמאי הוא גם הבוס של עצמו וגם יש לו כפיפים ( עובדים תחתיו ) ככל שהעצמאי יהיה בעל תודעה עסקית יותר גבוהה כך יעלו ויגדלו התוצאות שלו בעסק. בתוצאות אני מתכוונת גם לכסף בחשבון וגם ליעילות בעבודה. 

בלעדיות מול הסכמה וטיפול בהתנגדויות

מה הסיבה שבעלי נכסים לא רוצים לתת בלעדיות למתווכים? איך ליצור תהליך נכון והסבר מקצועי לחשיבות של מכירת בית ע"י מתווך בבלעדיות. מהן "הסכנות" במכירת בית בהסכמה?

ניהול משא ומתן אפקטיבי

מה עושים כאשר קונה פוטנציאלי ראה נכס ומביע רצון לקנות אותו? איך מגשרים בין הפער של מחיר הבית המבוקש לבין מחיר הנכס המוצע? מהי שאלת הבוננזה שהתשובה לה תביא לסגירת הפער וסגירת העסקה?

כיצד מיקוד מקדם את  העסק  שלנו

מי זוכר שהיה פעם (Global Positioning System GPS?)

בעזרת הג'יפיאס ידענו להגיע למקום מסוים, אז מה ההבדל בוויז? המיקוד. ולמה זה חשוב? כמו בנסיעה בדרך כך גם בעסקים, אם אין לנו מיקוד אם אנחנו לא יודעים לאן רוצים להגיע איך נדע באיזו דרך לנסוע או אם תרצו מה לעשות בעסק כדי להגיע ליעד המבוקש.

מדידת תוצאות – למה זה חשוב ומה מודדים?

המספרים מספרים את הסיפור, אם אני לא מנתחת את המספרים איך אדע מה מעכב אות בעסק. בהרצאה נדבר על יחסי המרה ואיך בודקים אותם. כמה שיחות עשיתי ומתוכם כמה פגישות קיימתי. מתוך הפגישות כמה נכסים גייסתי וכמה מהם מכרתי. רק כך אפשר לדעת היכן בעסק אני צריכה חיזוק, הדרכה, ליווי.

בנית צוות מנצח= מכפלה של כסף

שמעתם פעם את המושג ביממה יש 24 שעות? אז איך אפשר ע"י בניית צוות להפוך את אותן 24 שעות ל 48 ו 72? בעסק שלנו יש כל כך הרבה פעולות שצריך לעשות, כך שכדי למנף את הזמן צריך אחת משתיים או לבנות צוות או לקחת עובדים. בהרצאה נדבר על היתרונות והחסרונות של בניית צוות מול גיוס עובדים.

עבודה נכונה עם מוכרים

איזה יופי שגייסנו נכס בבלעדיות, מה הבטחנו והתחייבנו לבעל הנכס שבעקבות זאת החליט לתת לנו את הדבר הכי יקר לו. מי שהיה בצבא מכיר את המשפט : "עשית ולא דיווחת לא עשית" כך גם בעבודה עם בעל הנכס. מה לדווח? מתי לדווח? למה לדווח? על הכל נדבר בהרצאה, ובסופה נראה איך ע"י דיווח נכון ומלא נגדיל את ההכנסות בעסק.

דילוג לתוכן