הטכנולוגיה לשרות המתווך

עלה בדעתכם שרק לפני 100-120 שנה  אנשים נפטרו ממסמר שנתקע ברגל ? הסיבה היא  שלא היה טטנוס. החיסון אמנם הומצא בסוף המאה ה 18 אך לא היה נגיש לכל אחד.

המכוניות הראשונות שעבדו על  חומרי בעירה ולא קיטור נבנו לפני 150 שנה בסך הכל.  הטלפון הסללורי הראשון הומצא לפני 45 שנה בלבד, ובינואר 1983, פחות מ-40 שנה, הפך האינטרנט להיות דומה לרשת המוכרת לנו כיום. כלומר שימו לב מהו קצב ההתפתחות הטכנולוגית והקצב בלתי נתפס. הטכנולוגיה הביאה  איתה שינוי בכל תפיסת החיים שלנו, החל מתקשורת, מפגש עם אנשים, תרבות קניה מה שבהכרח מוביל אותנו לשינוי בתרבות הצריכה, מה שמוביל לשינוי בגישת בעלי עסקים והקשר ללקוחות. ולמעשה השינוי הוא בכל תחומי החיים. מי שלא מבין את משמעות ההתפתחות ולא  מתקדם נשאר מאחור.

צורת השיווק ובתוכה הפרסום השתנתה. בעבר כל הפרסום היה בדפוס, לא הייתה טלוויזיה לא הייתה מדיה דגיטלית, וזה הוביל  לשיטת מכירה שונה.

תרבות הצריכה היום השתנתה בגלל הנגישות למידע גם של הקונים וגם של המוכרים.

אם בעבר בעל עסק נאלץ לדחוף את המוצר או את השרות שלו ללקוח, כיום הגישה התהפכה והיא גישת המשיכה. בגישה זו  עלינו לדאוג  שהלקוח ירדוף אחרינו, ולא אנחנו אחרי הלקוח. מה קורה כשאני מתקשרת למודעה ביד 2 למוכר דירה? מה אחוז הסגירה בדרך זו?

לעומת זאת, כאשר מוכר פונה אלי ולא משנה  באיזו דרך (לא משנה במאמר זה אך בהחלט יש לו מקום במאמר אחר ) סיכוי הסגירה עולה בעשרות אחוזים.

וכאן הטכנולוגיה באה לעזרתנו. התהליך הוא בניית סיסטם מוגדר מראש וידוע ליצירת משיכה של מוכרי דירות אלינו. זה לא מקרי, זו שיטה. בשיטה זו אני רותמת את האוטומציה לעזרתי.

האוטומציה נבנית  במערכת דיוור. ישנן כמה מערכות בשוק, חלק חינמיות חלק בתשלום, שווה לעשות בדיקה בין כולן ולקבל החלטה מה מתאים לכם ביותר.

אני אישית משתמשת כבר כמה שנים ברב מסר. המערכת מאפשרת תקופת ניסיון ללא תשלום ואפשר להרשם בטופס שמתחת.

 

 

מלאו את הפרטים על פי ההנחיות ולחצו על הכפתור "צור חשבון התנסות". המערכת תשלח אליכם מייל לאימות הרשמתכם. לאחר לחיצה על הקישור המיוחד במייל האימות החשבון שלכם ייפתח והחוויה תתחיל!

X הסיסמה חלשה מידי
דילוג לתוכן