מחפשים נכס להשקעה? חכו! האם אתם יודעים היכן להשקיע, איך לנצל את ההון הפנוי בצורה יעילה, אילו איזורים בארץ מציעים את התשואה הטובה ביותר, ממה להיזהר ועם מי להתייעץ?

אל דאגה – אנחנו יודעים לענות על הכל.
המשרד שלנו מלווה משקיעים בכל רחבי הארץ ובהצלחה רבה.

מה כולל הליווי?

תהליך הליווי כולל צוות של יועץ משכנתאות, מתווך מקומי ועורך־דין.

בפגישת האפיון הראשונה נבין מכם מהו סכום ההשקעה, לכמה זמן אתם רוצים את הכסף מושקע ואיזה סוג של נכס מעניין אתכם.

באותה פגישה נמפה את האזורים בארץ בהתאם לסכום ההשקעה ולצרכים האישיים שלכם.

מרגע זה נצא למסע משותף – המשרד יאתר את הנכסים הרלוונטיים, תקבלו ייעוץ מדויק בנושא משכנתאות ועורך הדין יסייע בחוזים ובכל נושאי חוקיות הנכס.

אנחנו בטוחים שיש לכם שאלות רבות – אנו נשמח לענות על כולן.
אתם מוזמנים ליצור קשר בשיחה, בווטסאפ או במייל.
בנוסף, יצרנו לכם מדריך חינמי שיספק תשובות לחלק מהשאלות שרציתם לשאול.

מה אחרים חושבים עליי?

חוות הדעת כולן

אישה מדהימה משכילה חכמה ומקצועית!. מלאת נתינה, למדתי המון בעזרתה ובזכותה פספוס ענק למי שלא בקשר איתה! אפשר ללמוד ולהשכיל כמה שיותר ידע. אלופת עולם!!!! רחלי סילוני
רחלי סילוני
זכיתי לעבוד עם שרית תקופה קצרה יחסית, מאז אני שומרת איתה על קשר ולא פעם מתייעצת איתה בענייני העסק שלי. שרית תמיד קשובה, עונה על הצורך נותנת טיפים יקרים חישובים לקידום ומינוף העסק. שרית היא לא רק אלופה בנדל"ן היא אלופה בלנתח את המצב ולתת פתרונות יעילים ומועילים. תודה שרית זכות לעבוד איתך.
אסתר מישר
שרית מקצועית ואלופה. מלווה בנועם, נותנת הרבה ערך וידע מהניסיון הרב שלה בתחום. ממליצה בחום ליצור קשר עם שרית. כל שיחה איתה מניבה פרי.
נועה פיינברג
התמיכה של שרית היא מאד מקצועית ומאד אישית, יש ממש התמסרות ומעורבות מעבר לשעות שבהן אנו נפגשות. תמיד אפשר להתייעץ, להעזר. הליווי של הקמת עסק בתחום של נדל"ן, יעוץ משכנתאות - הוא ממש ממוקד ומקדם. הרבה הרבה תודה לשרית. עופרה רם
עופרה רם

עכשיו גם אתם יכולים להפסיק לבזבז זמן יקר
ולהפוך את ההשקעה שלכם למניבה ואפקטיבית

דילוג לתוכן